Kaip pasirinkti gerą televizorių

Televizoriai – tai prietaisai, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinio žmogaus gyvenimas. Anksčiau buvo įprasta spoksoti į dėžę primenantį korpusą su gaubtą primenančiu ekranu. Štai dabar televizoriai ir pati televizija, rodos, yra atsidūrę visai kitame lygmenyje, kuris dvelkia ateitimi. Na, bet šiaip ar taip viskas prasideda nuo pasirinkimo. Tad kaip nesutrikti plačiojoje televizorių jūroje ir įsigyti poreikius atitiksiantį ir nenuvilsiantį gaminį?

televizoriaiŠtai į ką pirmiausia derėtų atkreipti dėmesį: į televizoriaus dydį, į dizainą, į papildomas funkcijas ir garso kokybę. Televizoriaus dydis tiesiogiai susijęs su patalpos, kuriame jis stovės, erdve. Ne visuomet geriausia tai, kas masyviausia. Kažin, ar bus malonu žiūrėti į milžiniško dydžio ekraną iš nedidelio atstumo. Įdomu tai, kad kai kurių gamintojų nuomone, įstrižainė turi būti nurodoma kartu su visu korpusu. Į tai prieš perkant reikėtų atsižvelgti. Be to, svarbu pasidomėti rekomendacijomis, iš kokio atsrumo į vienokį ar kitokį ekraną galima žiūrėti.

Visgi perkant turbūt svarbiausias veiksnys – vaizdo kokybė. Ją galima patikrinti įsitikinant, ar tie patys objektai nevienodose ekrano vietose neatrodo skirtingai. Dar vienas patarimas – pažiūrėti į vienspalvį objektą ir įsitikinti, kad ant jo nėra jokių dėmių.

Perkančiajam pravartu žinoti, kad televizorių įstrižainės būna nurodytos ne centimetrais, o coliais. Na, o vienas colis lygus 2,54 cm. Beje, prisiminkite, kad skersmuo matuojama ne vertikaliai, horizontaliai, o įstrižai. Tai galima suprasti vien iš paties įstrižainės pavadinimo.

Pastaraisiais metais televizoriai sparčiai patobulėjo. Ko gero, anksčiau įsirinkti kokį Samsung‘ą ar Philips‘ą buvo gerokai paprasčiau, mat dabar funkcijų knibždėte knibžda kone kiekviename įrenginyje. Vis dėlto kartais nėra būtina įsigyti brangiausią gaminį vien dėl prestižo siekimo. 

566
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *