seo straipsniu katalogai

Paskolos

Paskolos

Paskolos

Ketvirtadienį paskolos temos buvo aptarinėjamos kiek netradicinėje erdvėje. Mat visose šalies mokyklose vasario mėnesį vyko keistas konkursas, kurio metu vaikai rašė apie tai, kokią reikšmę žmogaus gyvenime reiškia paskolos, ir ką galima naudingo už šiuos pinigus padaryti.

Tarp laureatų – ir svetimtaučių

Iš viso konkurse „Paskolos – mūsų ateitis“ dalyvavo per dešimt tūkstančių raštingų šalies moksleivių. Didžiausias aktyvumas pastebėtas mažesnėse mokyklose, provincijose. Rašinių konkurso “Paskolos – mūsų ateitis“ koordinatorė Vita sako, kad tokio dalyvių antplūdžio nesitikėjo.

„Šis konkursas yra rengiamas pirmus metus Lietuvoje, tačiau mes naudojomės sėkminga užsienio patirtimi. Tokio rašinio modelis taikomas daugelyje gerai gyvenančių, ekonomiškai stiprių šalių Vakarų Europoje. Vienas iš konkurso tikslų – tai ugdyti moksleivių finansinį raštingumą, leisti jiems žinoti, kas yra paskolos skaiciuokle, kuo skiriasi makleris nuo brokerio, kokias paslaugas teikia kredituojančios institucijos.

Pastebėjome, kad konkurso metu niekas nenorėjo rašyti apie paskolos su uzstatu potemes – galbūt moksleiviams tai pasirodė pernelyg sudėtinga. O gal tai rodo lengvų žmonių lengvabūdiškumą. Mus labai nustebino, kad tarp dalyvavusių, nemažą aktyvumą parodė ir tie žmonės, kurie nekalba lietuvių kalba kaip gimtąja. Jie dažniausiai rašė apie paskolos bustui sąlygas ir jų variacijas. Tikriausiai dėl to, kad visi emigrantai Lietuvoje susiduria su problema – noru gyventi nuosavoje vietoje, kurios už savus pinigus negali nusipirkti“, – konkurso eigą komentavo koordinatorė Vita.

Skaityti straipsnį “Paskolos” »

SEO straipsnių katalogai

Mieli kopijuotojai, optimizavimo paslaugų rykliai, rašytojai ir ponai verslininkai, kurie nori apie save kuo plačiau pasiskelbti, SKAITYKITE šį straipsnį, nes jis jums bus naudingas.

Norėčiau pasidalinti savo nuomone ir įžvalgomis apie lietuviškus straipsnių katalogus.

Kas yra straipsnių katalogas?

SEO straipsnių katalogaiTai interneto leidinys. Visai kaip koks Delfi ar 15min, tik daug mažesnis. Jame publikuojamos ne naujienos, o bendriniai straipsniai apie viską. Tie straipsniai menkai kam yra įdomūs, į juos patekti galima per paiešką, nes pasiklysti kataloguose itin paprasta…

Kodėl leidinys vadinamas katalogu? Žinome, kad katalogai būna elektroninėse parduotuvėse, dar yra nuorodų katalogai, bet kodėl straipsnių katalogai? Juk straipsniams priskiriamos temos? Tai iš užsienio atėjęs terminas „Article directory“. Su tradiciniu katalogu jis daug bendro neturi, tačiau kito lietuviško žodžio nėra. Straipsniai katalogizuojami pagal temas – tai pagrindinė tokio puslapio paskirtis. Dėl to jie ir vadinami straipsnių katalogais.

Esmė ta, kad juose talpinami straipsniai su nuorodomis į reklamuojamą verslą. Dažnai straipsniai būna reklaminiai, tačiau kartais visai neina suprasti, kas yra reklamuojama. Pavyzdys – šis straipsnis, kuriame nereklamuojamos jokios SEO paslaugos, joks konkretus produktas – tiesiog pateikiama informacija apie tam tikrą reiškinį. Tuo SEO straipsniai skiriasi nuo reklaminių, kur gražbyliavimas, saldus tonas ir lindimas be muilo į vieną vietą – akivaizdūs!

Lietuviški straipsnių katalogai – pagrindiniai ypatumai

Lietuviškų straipsnių katalogų yra 30-50. Kodėl tiek daug? Todėl, kad bet koks snarglys, turėdamas nenaudojamą domeną gali straipsnių katalogą pasidaryti su WordPress platforma. Nereikia nei specialių versijų ar įskiepių – tiesiog leidžiama registruotis autoriams iš šalies ir viskas – turinys publikuojamas be didelio vargo.

Lietuviški straipsnių katalogai pilni kopijuoto teksto. Šis ypatumas yra labai svarbus, nes nuo to priklauso pačio katalogo vertė. Kuo daugiau kopijuoto turinio, tuo didesni šansai susilaukti Google nemalonės, o jau esančias nuorodas į reklamuojamą verslą padaryti ne tik kad nenaudingomis, bet dar ir žalingomis, ypač aukštesnio PR puslapiams. Kaip kovoti su šiuo procesu? Yra keletas būdų – moderavimas ir tinkamas puslapio turinio pateikimas.

Skaityti straipsnį “SEO straipsnių katalogai” »